Naponi bünyesinde 2013’den bu yana; Saat, Takı ve Yardımcı Giyim malzemeleri satışı alanında hizmet vermektedir. Kolye, yüzük, küpe ve bilekliğe kadar uzanan geniş bir yelpaze ile herkesin beğenisine hitap ederek aksesuar alanında pek çok seçenek sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen Naponi, 10 yıllık tecrübesi ve azmi sayesinde sevgi ile büyüyerek yoluna devam etmektedir. 

Özel saat koleksiyonları, sevgili saatleri, el yapımı takılar ve çok şık yardımcı aksesuar modelleri ile her yaşa ve her kesime hitap edebilecek çeşitlilikte ürünler üretmektedir. Uygun fiyata kaliteli ürün politikası ile herkese ulaşmayı hedefler.
 

Naponi, saat ve aksesuar ürünlerinin yanında kozmetik ürünleriyle de müşterilerini memnun etmeyi amaçlamaktadır. Kendi ismiyle ürettiği parfümlerinden Pink ve White, kadın müşterilerin beğenisine sunulurken; Black, erkeklerin zevkine hitap etmektedir.

Çanta ve çorap gibi yardımcı aksesuar alanlarında da hizmet veren Naponi, şıklığa giden yolculuğunuzda size en yakın yardımcınız olarak eşlik etmekte, kendi yolculuğundaki varlığını sizlerin desteği sayesinde sürdürmektedir.
 

Yüzünü dünyaya dönen Naponi, azmi ve özverisi ile sektörün önemli isimlerinden biri konumuna gelip, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Seçkin Naponi ürünleri, ülkenin her yerine ulaşan kargoları ve 7/24 açık olan online mağazası ile sevdiğinize zamansız ve mesafesiz ulaştırabileceğiniz en güzel övgüdür.
 

Online mağazada yer alan ürün fotoğrafları daima güncellenmekte olup gözlerinizle görmüş kadar güvenebileceğiniz detay ve kalitede fotoğraflanmaktadır. Naponi, siz değerli müşterilerinden ilham alarak çıktığı bu serüveninde, işine olan sevgisi ve daha iyi olmak için gösterdiği azim ile güveninizi boşa çıkarmamak adına daima sevgiyle çalışmaktadır.
 

Saat, takı, yardımcı aksesuar, kozmetik, tekstil ürünleri alanında faaliyet gösteren ve ilginiz ile her geçen gün büyüyerek yolculuğuna devam eden Naponi; geniş ürün yelpazesi, modern ve şık tasarımları, her döneme uygun zamansız parçaları ile ön plana çıkmaktadır. Yüksek kalitede ürünleri uygun fiyatlarla sizler ile buluşturmanın haklı gururunu yaşayan Naponi, her tarz ve stile uygun aksesuarlarıyla, siz ya da sevdiğiniz kişi için doğru seçimdir.cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR